Září 2014

Soutěž BJD Kingdom

20. září 2014 v 22:03 | Erizu |  BJD
V únoru (já vím, já vím xD) pořádala miyabi z BJD Kingdom soutěž k 4. výročí blogu, téma bylo "BJD Kingdom". A já se opožděně dostávám k zveřejněních všech fotek, nejen té soutěžní.

Musím říct, že focení jsem si mimořádně užila a s výsledkem jsem též spokojená (ono teda v podstatě jde o jednu pózu z více úhlů, ale něco na kombinaci MeiJuna a růžové prostě je xD), takže doufám, že se fotky budou líbit i vám ^^

Soutěžní příspěvek:


Valentýnský BJD sraz '14

20. září 2014 v 20:17 | Erizu |  BJD
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Tadá, fotky z února! *just kill me please*

Valentýnský sraz jsme tentokrát pojali stylově, téma bylo 'masquerade' a všichni tvořivci a odvážlivci v kostýmech byli naprosto dechberoucí. A já jim ještě jednou děkuju, sraz se dle mého názoru vyvedl.

Při focení většina nadávala a bránila se, ale osobně si myslím, že fotky jsou nádherné. Pokud by někdo ovšem seznal, že svou fotku absolutně nenávidí, tak mi dejte vědět (bo tu titulní koláž budu dávat na devianART a možná taky na DoA, tak vás z ní odstraním nebo dám přes obličej srdíčko nebo co uznáte za vhodné xD)

(pokud jsem to správně zamyklíkovala, tak kliknutím na obrázek byste se měli dostat do alba na rajčeti, kde jsou všechny fotky... ehm xD)