BJD pyžamová párty - report

4. září 2013 v 14:46 | Erizu |  BJD
*drumroll* Velký comeback! xD mám tak milion fotek a článků na zveřejnění, tak budu statečně bojovat proti blogu.cz a možná se mi je povede i zveřejnit xDPo roce snění a plánování se z 10. na 11. srpna konečně uskutečnila první BJD pyžamová párty (ano, první, ráda bych z toho totiž udělala tradici :3). Jelikož byla u mě doma, nešlo o žádnou velkou akci a vyčerpání a Hallyu Event nás připravilo ještě o další lidi, takže jsme se nakonec sešli ve skromné sestavě aleen, Isaaca, Kvička, Rolnička a já. Ovšem navzdory, a nebo snad právě díky, malé účasti jsme si velice užili (no, každopádně bylo více jídla a místa xD).

Vyslala jsem svého věrného vazala Kvičku, aby vyzvedla zbloudilé duše v 18.00 na Hlaváku a dovedla je do mé humble abode na konci světa. Na zastávce jsme si zahráli krátkou hru "Kde jsi? Já tě nikde nevidím." a "Asi jsme se minuli." pro zpestření večera a pak už mohla párty začít.

V koutku duše jsem doufala v polštářové bitky a klidné klábosení u popcornu, což se podle očekávání nenaplnilo... namísto toho naše BJD hráli poker a poté, co holky spatřily starý flek od rajčat na naší stěně (jistý vliv na to mělo asi i vytažení kořalky z Faolanova baru) bylo vše ztraceno a zvrtlo se to v opilecké orgie... Památný to moment, když chtěl někdo nabídnout Bess vílí krev (silné afrodisiakum) a aleen prohlásila "To Fukushima byl ještě malý průser." XD

Když jsme nafotili dostatečně prasáren, zvracení a podivných póz, tak se mohlo jít spokojeně spát XD

Jsem ráda, že se sraz líbil nejen mně, ale i ostatním účastníkům a každý si z něj snad odnesl pěkné vzpomínky (já z něj teda ještě vytěžila Sakuru, ale o tom až příště :3).

Hodím jsem jen pár ovephotoshopped fotek, zbytek (s detajnělšími popisky) najdete na mém rajčeti - ALBUM JE 18+ NEBO NA VÁŠ VLASTNÍ RISK! Kvičky fotky a report najdete na jejím blogu a do budoucna by snad měly přibýt i Rolničky fotky :)

Dolls na fotkách:
aleen: Aiwa (DZ Xi), Armand (DZ Aaron), Chiquita (BBB Pixie), Sakura (AoD Hao), Zoey (BBB Tiah)
Isaaca: Mael a Vanyel
Kvička: Itsu (IOS S) a Meimei
Rolnička: Bess, Walter, Xandra a hlava :D
já: Alenka (PW Lady Alice), Faolan, MeiJun (Dragondoll Ying), Sebastian (PW Rabbit Goon in Wickedland)

(a ještě tak na závěr... celý tenhle článek jsou nejspíš hrozné kydy, protože půlku času jsem nevěděla, co píšu, a tu druhou půlku jsem o tom přemýšlela zas moc XD ale lepší nějaký report lepší než žádný, že? ... Že!? XD)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rolnička Rolnička | 4. září 2013 v 15:45 | Reagovat

Super fotky a skvělý článek ;) ještě jendou díky za párty, jinak fotečky dodám snad brzy :)

Mmch vypíchnutí té hlášky k Bess mě pobavilo a ta fotečka Xandry je naprosto úžasná :)

2 Wierka Wierka | 4. září 2013 v 16:44 | Reagovat

parádní párty !! :):D

3 Erizu Erizu | Web | 4. září 2013 v 17:10 | Reagovat

[1]: Děkuju :) a o fotky jsme se myslím zasloužily všechny svou kreativitou xDD

[2]: Děkuji :3

4 tarantule* tarantule* | Web | 1. října 2013 v 17:47 | Reagovat

Tak to je super :D Tak jsem se už dlouho nezasmála :D
P.S. Kvička má stejný triko jako já! :O Tsss

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama