Říjen 2012

30 Q&A - Den osmadvacátý

20. října 2012 v 20:53 | Erizu |  BJD
Pošli fotku s šílenou nebo přiblblou pózou.

Tak těch má MeiJun kupu :D
Ale raději sem dám jenom jednu, ať nemám doma moc velké peklo :DDPost-Depresion Pic Spam

19. října 2012 v 17:13 | Erizu |  BJD
Takže. SOOM v rámci akce Zabijme Elišku (krycí název: Special Order) umožňuje lidem koupit si BJD, které se už neprodávají, za podmínky, že nebudou stejné jako originál (jiné fantasy části, jiná barva resinu,...). To není žádná novinka. ALE.

Od 27. 09. do 17.10. bylo možné v rámci této akce koupit mou absolutně top-need-to-have dream BJD, Idealian Hyperon. A když se to tak vezme, není ani tak drahý. Ale stále to je zhruba 16.000 Kč. Můžu říct, že už jsem byla skoro rozhodnutá ho koupit, díkybohu mě od toho odrazuje jeho tělo. Je dost namakané, což není zrovna můj styl. Navíc se vsadím, že je neuvěřitelně těžký, takže by mi pouze seděl doma. A tak jsem se vzdala své dream doll, což bylo celkem bolestivé... a tak, abych si pěkně vetřela sůl do ran, šla jsem na DoA a procházela mé oblíbené Hyperony (ale kupodivu to fungovalo i na uklidnění XD).

A proto tenhle pic spam s mýma oblíbencema... abych nemusela pod každý obrázek psát model, rovnou říkám, že všechno jsou Idealian Hyperon od SOOM.

Doktor Zacharias Smith Forester owned by raito on DoA

30 Q&A - Den sedmadvacátý

19. října 2012 v 15:44 | Erizu |  BJD
Máš oblíbence mezi svými vlastními BJDs? (Neboj, neřekneme to ostatním ;D)

Nemám ;D

30 Q&A - Den šestadvacátý

18. října 2012 v 17:26 | Erizu |  BJD
Zase jsem vynechala den. I have no excuse >.<

Dělala si někdy svůj vlastní face-up? (Myslíš, že někdy budeš?)

No... svůj vlastní face-up si dělám prakticky každé ráno a dopadá katastrofálně :D (I'm kidding, dudes)

Ano, Faolan mám můj face-up (i když jen prozatimní) a Tweedledum (working name :D) také. Tweedledee (working name, again :D) je v tuto chvíli pomalovaný Kvičkou, ale taky se chystám ho domalovat.

30 Q&A - Den pětadvacátý

16. října 2012 v 21:30 | Erizu |  BJD
Upravovala si někdy BJD? (Myslíš, že někdy budeš?)

No. Držela jsem MeiJuna za ruku, když mu Kvičky bratr dělal vrtačkou dírky do uší a pak jsem dotvarovávala jeho dračí zoubky, které mu vykouzlila prozměnu aleen. Takže vlastně moc ne XD

A ano, Faolan bude můj vlastní punk vílák a jako takový bude mít piercing v zádech a na obličeji, takže tam hodlám nějak zasahovat. Takové pracičky jako otevírání/zavírání očí, prodlužování uší, atd. nechávám ale raději na zkušenějších lidech :3

30 Q&A - Den čtyřiadvacátý

15. října 2012 v 21:16 | Erizu |  BJD
A tvá oblíbená část tvého koníčku?

Je toho taky hodně a myslím, že převažují negativa :) ale hlavně asi, ironicky stejně jako ta neoblíbená část, jsou to opět lidé. Navzdory pár negativním zkušenostem jsou většinou majitelé/nadšenci velice milé osůbky a srazy jsou naprosto úžasná záležitost (zvláště, když jsem slyšela, jak vypadá takový běžný BJD sraz v Rusku, popřípadě některé Berbie/Tonner srazy u nás).

Gloomy Mood

14. října 2012 v 22:17 | Erizu |  Knihy, hudba
Cítím se tak nějak mizerně (a to podporuje fakt, že mám 39°C a nemůžu mluvit, jak mě škrábe v krku >.<

COCO od Parov Stelar feat. Lilja Bloom.
Do Parov Stelar jsem se tak nějak zamilovala díky Nobody's Fool, ale poslední dobou pořád poslouchám tuhle, je vážně nádherná.

30 Q&A - Den třiadvacátý

14. října 2012 v 15:54 | Erizu |  BJD
A teď už dnešní...

Je nějaká část tohoto koníčku, kterou nemáš ráda?

Je. A je jich překvapivě dost. Ale žádná nemá nic společného s BJD samotnýma jako spíš s lidmi. Vadí mi věčné nářeky lidí, že je to "moc drahé". Uvědomte si, co kupujete, a pak se ceně divit nemůžete, není to zas tak jednoduché tu BJD vyrobit. Když holt chci nějakou dražší panenku, tak zatnu zuby a šetším trochu déle a trochu více...

Pak je tu taky, jak už anninke poznamenala, věčné hašteření o to, co je off-topic a co ne (to je tedy spíš na mezinárodní úrovni, než v české komunitě). A elitářství (ale to se ČR také netýká).

Dále mi vadí lidé, kteří si BJD koupí naprosto bez rozmyslu. Pak to dopadá dost katastrofálně.

No a nakonec úplně zbožňuji ochotu českých majitelů BJD. Jak psala Kvička, v poslední době se nám tu množí BJD jak houby po dešti, ale do měsíčních výzev chodí stále méně příspěvků a na srazech také vídám jen známé tváře, málokdy se stane, že by přišel někdo nový. Někteří si zase vůbec neváží toho, co miyabi pro českou komunitu udělala (silně pochybuji, že by bez ní nějaká byla), dokonce se, co jsem pochopila, stalo, že nějaké slečny kopírovaly její články z BJD Kingdom.

30 Q&A - Den dvaadvacátý

14. října 2012 v 15:23 | Erizu |  BJD
Zase zpoždění. Tak nějak jsem včera pociťovala následky pátečního party hard... a pak jsem šla na sushi. In short, something called social life got in my way... I'm a loser, I know XDD

Tvoje oblíbená věcicka pro BJD (=jakákoli věc ve velikosti BJDs)?

Hmm, to je těžká otázka. Myslím si, že jsou to tyhle malé karty, které Sebastian dostal od Wolfí (snad) v minulé vánoční víle.