Zima, zima, kurňa, to je zima!!

3. února 2012 v 22:27 | Erizu |  Myšlenky a "umění"
Tak jsem nějak doufala, že můj druhý článek bude o box openingu mých nových (no, teď už ne tak moc nových :D) resinových miláčků. Kvůli tomu jsem ani nezveřejnila mé zápisky opilce, který během mrazů vymetá bary na 12 cm vysokých jehlových podpatcích (a věřte mi, byla to sranda - málem jsem přišla o oko :D). Alas, nic v mém životě nejde podle plánu a můj dnešní výlet do garáže byl natolik silný zážitek, že jsem nemohla odolat. Takže jediné, čeho se dočkáte (teda pokud to někdo čte) jsou opět mé kecy. Otrava co? :D

Takže první upřesním důvody, proč jsem se večer při -20°C vypravila do garáže. Jakožto potomek našeho rodového stařešiny (čti: mého otce) jsem povinna v jeho nepřítomnosti či nepříčetnosti zajistit přísun potravy a pití. A jelikož můj otec není jako ostatní lidé, kteří nakoupí, zastaví před barákem a vynesou nákup nahoru, tak se pro potravu a pití a vůbec všechno musí až do naší garáže (ne, bohužel nebydlím v rodiném domku, takže garáž je asi 10 minut chůze od baráku). Normálně tuto svou povinnost plním velice nerada, ale byla jsem zlákána vidinou jablečného moštu, na který já slyším velice dobře :D - tady máte můj důvod.

Podívala jsem se na teploměr (brrr) a na souvislou vrstvu ledu pokrývající... no všechno :D... navlékla tři vrstvy oblečení, nahodila svůj 50L batoh, zašněrovala své trekové boty a řekla si, že to bude pěkná procházka v příjemném mrazíku :D
Tuto mylnou domněnku jsem opustila hned, co mi mráz dal doslova pěstí, když jsem otevřela vstupní dveře. DUH.
Při cestě jsem přišla na některé mnou dosud neobjevené fakty. Zaprvé, krk mi může zmrznout i zevnitř, a to i přesto, že kolem něj mám omotané dvě šály. Zadruhé, po delším pobytu na mrazu se z mého jazyku stává šmirgl papír. Zatřetí, kurňa, venku je teda pořádná zima!

Po menším souboji se zamrzlými vraty (sama nemohu uvěřit, že jsem vyhrála) jsem byla se svým úkolem skoro hotová - teď už stačilo jen doplazit se domů. Přišla jsem si jako soumar (I mean really, 5 kilo brambor, 5 litrů moštu, 4 2l láhve vody, rajčata mrazem přeměněná na kameny a ještě nějaké to kilíčko mouky) a zima už mi magicky nebyla. Vlastně jsem si přišla stejně uvařená jako v posilovně (a bůh ví, že bych do nějaké už měla zajít). No a přesně napůl cesty jsem zjistila úžasnou věc. Zapomněla jsem na toaleťák. "Tragedy!!" křičeli mi v hlavě Bee Gees.

Nastalo velice působivé morální dilema: vykašlat se na toaleťák a dojít pro něj až zítra, a nebo se pro něj vrátit i přes vzrůstající riziko umrzutí. A i když se mi v hlavě promítala myšlenka, že zítra budu aktivně přispívat ke statistice urmzlých občanů, mé nohy mě nesly zpět do garáže.

Po druhé bitvě s výše zmíněmými vraty mi zbývalo pramálo sil, a když jsem se pomalu šourala zpět domů (teď už i s toaleťákem), tak jsem trpce litovala, že jsem nezůstala ve svém krásném světě lenosti a televizních seriálů, a pomalu začínala přemítat, že svá poslední slova budu muset vyškrábat klíčema do ledu.

Ale jak vidíte, tak ještě žiju a jsem stále stejně ukecaná (nejsem si jistá, zda to je dobře či špatně :D), takže někdy dneska čekejte ten box opening :D

Tadá, Erizu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 4. února 2012 v 23:38 | Reagovat

Jsem upřímně ráda, že jsi svou dobrodružnou výpravu přežila.... (já od čtvrteční stávky proti ACTA v budějcích na náměstí nevystrčila nos dál než do verandy xD)
btw. žiješ stále o_O *naráži na poslední větu a fakt, že žádný BO tu stále není*

2 Erizu Erizu | 5. února 2012 v 13:13 | Reagovat

[1]: Kvička - můj zachránce :D Kvičko, oficiálně tě, jakožto jediného komentujícího, miluji :DD
A ano, žiju (protest byl taky celkem sranda :D), ale narazila jsem u nahrávání fotek x.X a včera byla celodenní oslava, takže bude, až dneska večer...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama